Zapraszamy do współpracy.

Specjaliści

O nas

Jolanta Tokarczyk

Jolanta Tokarczyk Psychoterapeuta  i   rekomendowany trener I stopnia   warsztatu   umiejętności   psychospo-
łecznych, absolwentka Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej KCP w Krakowie oraz Szkoły Psychoterapii Instytutu Terapii GESTALT w Krakowie. Ukończyła Studium Socjoterapii, Szkołę Rozwiązywania Problemów Alkoholowych STRATEGIA w Warszawie oraz kursy szkoleniowe SPÓJRZ INACZEJ i SPÓJRZ INACZEJ NA AGRESJĘ. Z wykształcenia filolog z doświadczeniem pracy w szkole. Pracowała w Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Starym Sączu, prowadząc Punkt Konsultacyjny, pracując z rodzinami z problemem alkoholowym.
Od 17 lat pracuje jako psychoterapeuta osób dorosłych. Prowadzi także warsztaty rozwoju osobistego oraz warsztaty umiejętności psychospołecznych.
Jako terapeuta pracuje w oparciu o metodę psychodynamiczną oraz Gestaltu Integracyjnego.


Katarzyna Bogucka

Katarzyna Bogucka Psycholog, psychoterapeuta, trener warsztatu umiejętności psychospołecznych. Psychologię studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła 4-letnie Studium Psychoterapii Integratywnej w Instytucie Treningu i Edukacji Psychologicznej w Krakowie, 2-letnie Studium Treningu grupowego w ITiEP Kraków. Uczestniczyła w wielu treningach rozwoju osobistego oraz szkoleniach i warsztatach terapeutycznych. Obecnie, zgodnie z wymogami Ministerstwa Zdrowia oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego podnosi kwalifikacje i doskonali swoje umiejętności w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin " Na Szlaku" (w paradygmacie systemowym i psychodynamicznym) pod kierownictwem dr hab. med. bogdana de Barbaro. Jako terapeuta pracuje w oparciu o metodę Gestaltu Integracyjnego z elementami metody psychodynamicznej i systemowej terapii rodzin korzystając ze stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów. Na co dzień pracuje z osobami dorosłymi, ludźmi młodymi i ich rodzinami. Prowadzi także warsztaty rozwoju osobistego oraz warsztaty umiejętności psychospołecznych.